BIO

"When you are not practicing, someone else is getting better."

Allan Iverson

Kes ma olen?

Minu nimi on Hanna ja ma olen freestyle suusataja. Olen sündinud ja kasvanud Tallinnas, Eestis. Freestyle suusatamine on mu tõeline kirg. Mingil seletamatul põhjusel ei tunne ma end kusagil paremini kui mäel – olen seal alati suurima heameelega ning tunnen ennast justkui kodus. Suusatamine mõjub mulle teraapiliselt – ma ei muretse suusatades igapäevaste probleemide pärast.

Ma olen treeninud koos maailmakuulsa eestlasest freestyle suusatajaga – Kelly Sildaruga. Sel aastal kolisin aga Šveitsi ja alustasin treenimist Davosi suusaakadeemias. Siin saan treenida paremates tingimustes väga heade treenerite käe all.

Lisaks suusatamisele meeldib mulle disc-golfi mängida, rulluisutada, veelauaga sõita, igasugust sporti vaadata, lugeda, lähedastega aega veeta, enesearenguga tegeleda ja inimestega inspireerivaid vestlusi pidada.


Minust meedias

Sporditegevus

Olen väga väiksest saadik olnud ülimalt sportlik ja nautinud paljusid erinevaid spordialasid. Olen kasvades otsinud seda "üht ja õiget" ning nüüd võin täie südamega öelda, et olen selle freestyle suusatamise näol leidnud. 

Õppetegevus